ul. Marsa 33, 04-246 Warszawa
+48 (22) 610-69-54
bwo@bwo.pl

Napęd za pół ceny

Za pół ceny! Bezpieczny napęd ProMatic

Chcesz, aby Twój garaż był bezpieczny jak dom? Tę pewność dają napędy firmy Hörmann z systemem BiSecur. Napęd do bramy garażowej ProMatic teraz w specjalnej promocji!

Kupując dobrze ocieploną segmentową bramę garażową LPU 42 firmy Hörmann, poza energooszczędnością, za niewielką cenę możemy teraz mieć również niemal stuprocentowe bezpieczeństwo.

 

System dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur, w który wyposażony jest napęd ProMatic, daje bowiem jedyne takie na rynku zabezpieczenie garażu przed jego otwarciem przez niepowołane osoby. To efekt wykorzystanego w nim 128-bitowego kodowania sygnału. Taki sam rodzaj szyfrowania stosowany jest do zabezpieczenia elektronicznych kont bankowych. To najlepsza gwarancja, że włamywacz nie przechwyci sygnału przesyłanego z pilota do napędu i z napędu do pilota, i nie dostanie się do naszego garażu, a przez garaż do domu.

 

Warto wiedzieć, że w napędach o niższej klasie złodziej może złamać kod i wtargnąć do garażu bez pozostawiania żadnych śladów włamania. W tej sytuacji ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania.

 

Promocja, dzięki której kupując bramę garażową LPU 42 mogą Państwo nabyć napęd ProMatic BiSecur za pół ceny, potrwa do 30 listopada 2018 r.